Hakkımızda

Meridyen İthalat Mümessillik Taahhüt Turizm San. ve Ticaret A.Ş. alanlarında başarıyla tanınan ortaklarının işbirliğiyle 1990 yılında kurulmuştur.

Meridyen A.Ş., Meridyen ve Fivestar markalarıyla çok çeşitli ürünleri kaliteyi ön planda tutarak müşterilerinin beğenisine sunarken ürün çeşitliliğini de sürekli arttırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak, çalışanlarının ve ortaklarının tecrübeleri ve gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki müşterilerinin katkılarıyla ürün ve hizmet kalitesini hep en üst seviyede tutmaktadır.

Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanısıra, son dönemlerde üretime verdiği destekle de dikkat çekmekte ve bu alandaki işbirliğini arttırarak devam ettirmektedir.

Sahip olduğu ihracat ağırlıklı müşteri portföyünü genişletmek ve bu alanda daha ciddi hacimlere ulaşmak Meridyen'in gelecek dönemdeki hedeflerindendir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

MERİDYEN İTHALAT MUMESSİLLİK TAAHHÜT TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş. bağlantı elemanları, mobilya malzemeleri, kesici ve delici aletler,el aletleri,iş eldivenleri, inşaat malzemeleri ve hırdavat malzemeleri  satış, satınalma, ithalat  ve ihracat faaliyetlerinde aşağıdaki hususları dikkate almaktadır.

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, kaliteden ödün vermeden, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda başarılı bir şekilde hizmet sağlamak ve rekabet etmek,
  • Çalışanlarımız için güvenli, sağlıklı, verimli bir iş ortamı oluşturmak,
  • Sürekli iyileştirme yapmak.
  • Hizmet sağladığımız faaliyet alanlarında geçerli olan tüm ulusal ve uluslar arası yasalara uymak,
  • Çalışanlarımızın performansını arttırmak için gerekli kaynakları temin etmek, eğitim olanakları sunmak ve sürekliliğini sağlamak.